6.1 C
Pristina
Sunday, March 7, 2021
Home KAFSHËT 10 kafshët unike të cilat nuk do besonit që ekzistojnë(Video)

10 kafshët unike të cilat nuk do besonit që ekzistojnë(Video)

Natyra është me të vërtetë plot surpriza!Kë e dëshmojnë edhe pamjet e këtyre kafshëve të cilat zor të besohet se ekzistojnë vërtetë,shkruan InforCulture.Info

Në videon e mëposhtme ju prezantojmë 10 kafshë të çuditshme dhe të mahnitshme për të cilat ndoshta nuk keni dëgjuar ndonjëherë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Cilët nga smart-telefonat kanë jetëgjatësinë më të madhe të baterisë?

Webfaqja e njohur teknologjike, Tom’s Guide, ka publikuar një listë të smart telefonave me jetëgjatësinë më të madhe të baterisë.

Pesë fakte që tingëllojnë të rreme, por në fakt janë të vërteta

1. Nëse vendosni kripë të thjeshtë kuzhine në ananas të freskët, shija e ananasit në të vërtetë do të jetë më e...

Historia 2000-vjeçare e ushqimit më të famshëm italian

Italia, vendi i artit të Rilindjes, Romës së lashtë, monumenteve të mrekullueshme, kolosëve të mëdhenj të kulturës, por edhe e një ushqimi...

Hoteli i parë në hapsirë pritet të hapet në vitin 2027

Ëndrra e udhëtimeve në drejtim të hapësirës, po bëhet gjithnjë e më e prekshme, sidomos tani që hoteli i parë në hapësirë...

Recent Comments