Categories: KULTURË

Filmat më të mirë të Netflix, që mund t’i shikoni gjatë kësaj kohe!

Koha e izolimit në shtëpi ka bërë që të rritet edhe më shumë nevoja për ndonjë film të mirë.

Po ashtu numri i filmave është i madh mirëpo jo të gjitha nga ta i plotësojnë shijet tona.

Andaj këtu po i sjellim 100 filma të Netflix të cilët janë cilësuar si më të mirët.

The Crying Game


Crouching Tiger, Hidden Dragon

13th

A Separation

Ali

American Factory

American Honey

Amy

Arthur Christmas

As Good as It Gets

Atlantics

The Ballad of Buster Scruggs

Blade Runner

The Bling Ring

Blow

Blue Ruin

Blue Valentine

Burning

Chasing Amy

City of God

Cloverfield

In For Culture

Recent Posts

Propozimi amerikan në ’45: Shqipëria të japë Shkodrën e të marrë Kosovën…

“Shqipëria të marrë pjesë nga Jugosllavia e Jugut me popullsi shqiptare dhe ta kompensojë atë…

1 day ago

Ide për shkrepje fotografish kreative (FOTO)

Fotografitë, si në letër e po ashtu edhe digjitale mund të shkatërrohen. Por emocionet dhe…

1 day ago

Stela e ushtarit ilir Bato nga Kaliqani i Istogut

Shkruan: Haxhi Mehmetaj Nga ky mbishkrim kuptojmë që kemi të bëjmë më një monument varri…

1 day ago

Hebrenjtë në Shqipërinë e besës

Kastriot Kotoni Popujt e Mesdheut kanë pikëtakimet e tyre të hershme qysh në ngjizjen e…

1 day ago

Konsumoni 2 mollë në ditë, ja çfarë do ndodh me organizmin

Nëse ekziston një frut që të bën shumë mirë ajo është molla. Nuk është ekzagjerim.…

1 day ago

Keni probleme me tretjen? Ja formula ideale

Konstipacioni, plogështia dhe problemet me stomakun janë shenja paralajmëruese që sistemi tretës nuk po funksionon…

1 day ago