Categories: KAFSHËTVIDEO

Arinjtë përleshen në rrugë ndërsa ujku vështron!(Video)

Një përdorues i rrjeteve sociale e ka publikuar një video në të cilët shihet një ngjarje shumë e rrallë.

Bëhet fjalë pamje të marra diku në Kanada, në të cilat shihen dy arinj të cilët në një moment fillojnë të përleshen ndërmjet vete.

Por çfarë bie në sy, përkatësisht ajo që i ka bërë përshtypje Cari McGillivray, është fakti se derisa arinjtë përleshen në mes të një rruge, nga distanca një ujk i vëzhgon “me kujdes”.

In For Culture

Recent Posts

Shëron kollën, ky është shurupi natyral me katër përbërës që mund ta përgatisni edhe në kushte shtëpie

Kolla e thatë shkaktohet nga virozat, gripi dhe e ftohura, por mund të jetë simptomë…

6 mins ago

Kur kandidatët për deputetë premtonin ujë, drita e rrugë, historia e panjohur e fushatës elektorale të 1921-it

Publikohet historia e panjohur të zhvillimit të zgjedhjeve të para parlamentare që u mbajtën në…

14 mins ago

Durrsakët që drejtuan universitetet kryesore evropiane

Në një shkrim të Profesor Doktor Jahja Drançollit flitet për disa durrsakë të cilët kanë…

22 mins ago

Ushqimet që mund ti konsumoni edhe pas skadencës

Koha të gëzoheni, sepse sot ju kemi sjell një listë të ushqimeve të cilat mund…

50 mins ago

Donin të shembnin Kishën e Laçit, as shkenca nuk e shpjegon dot atë që u ndodhi 32 ushtarëve

Në vitin 1981, një grup ushtarësh nga toga e Drojës në Laç shkuan për të…

1 hour ago

Kjo është historia e Louis Vuitton – nga një njeri i varfër në një markë gjigande

Sipas statistikave të vitit 2020, kompania Louis Vuitton zë vendin e 9-të midis markave më…

2 hours ago