6.1 C
Pristina
Wednesday, January 20, 2021
Home SOCIALE Edhe një rast i ri me koronavirus në Malishevë ,shkon në 22...

Edhe një rast i ri me koronavirus në Malishevë ,shkon në 22 numri i të infektuarve

Është konfirmuar edhe një rast i ri me koronavirus, duke bërë që numri i rasteve në të gjithë vendin të shkojë në 22

Lajmin e ka konfirmuar, infektologu Valbon Krasniqi.

“Mund të ju konfirmoj se e kemi edhe një të prekur me koronavirus. Është familjar i të infektuarve me kosonavirus nga Malisheva”, ka thënë Krasniqi./Blic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Pse nuk duhet të nxehen veturat para se të niseni për diku?

Gjatë muajve të ftohtë të dimrit, kur duhet të udhëtoni diku, ju ndizni makinën të themi 10 ose 20 minuta më herët...

E tmerrshme/ Ky insekt vret 1 milionë njerëz në vit, për herë të parë u zbulua në këtë shtet

Në vitin 2019 në Gjirin Guantanamo u zbulua për herë të parë një mushkonjë e re, e cila mbante parazitë ose patogjenë...

Kush i mbron më mirë të dhënat, Android apo iPhone?

Studiuesit nga Universiteti Johns Hopkins kanë bërë një hulumtim interesant mbi dobësitë në kriptim të përdorura nga telefonat me sisteme operative Android...

Në Kurshumlinë dikur të banuar me shqiptarë gjenden 11 qytete të humbura

Arkeologët e Muzeut Kombëtar të Toplicës nga Prokuple dhe Muzeu Kombëtar nga Beogradi vazhduan kërkimet e tyre arkeologjike në komunën e Kurshumlisë,...

Recent Comments