6.1 C
Pristina
Friday, March 5, 2021
Home KAFSHËT Qeni i cili ka ritual të pazakonshëm para çdo racioni(Video)

Qeni i cili ka ritual të pazakonshëm para çdo racioni(Video)

Çdo ditë para se të hajë racionin e vet e përsërit të njëjtën gjë

Ky qen vendos putrat në tavolinë, ul kokën dhe qëndron në atë pozicion derisa dikush nga pronarët e tij të mos e thotë lutjen, transmeton Telegrafi.

Vetëm kur e dëgjon fjalën “amen”, fillon të hajë.

Shikojeni videon në linkun e mëposhtëm:

Tingëllon e pabesueshme:

https://rumble.com/v4ulr9-chiko-praying.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Fenomen i rrallë në Kroaci, gati 100 gropa janë krijuar rreth zonës së gositur nga tërmeti

Një fenomen alarmues gjeologjik po vërehet në Kroaci, në zonën e prekur nga tërmeti i fortë në fund të Dhjetorit i cili...

Simo Häyhä, snajperisti finlandez që ishte tmerri i Ushtrisë ruse

Simo Häyhä 1905 – 2002 snajper finlandez, i cili shkëlqeu në Luftën Ruso-Finlandeze (1939-1940) dhe mban rekordin absolut të specialitetit të tij,...

Bëhet trend vjedhja e pasqyra të veturave, mësoni arsyen

Shumica e pasqyrave vidhen nga makinat e shtrenjta që kanë kamera të integruar.Në të kaluarën, vetëm makinat ishin...

Krahina e Mirditës në një hartë gjermane të vitit 1941(Foto)

(harta është publikuar pjesërisht).Në hartë janë paraqitur rrugët ndërlidhëse, vendbanimet (mungojnë disa), emërtimet sipas bajrakëve (pjesërisht), lumenjtë dhe...

Recent Comments