6.1 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023
Home Crypto News

Crypto News

Most Read

A e keni parë ndonjëherë këtë simbol të parashikimit të motit? Ja çfarë do të thotë

Një përdorues i Twitter postoi një pamje të ekranit të aplikacionit të parashikimit të motit “AccuWeather” me një simbol që e hutoi...

A e dini pse buzëqeshin foshnjat kur janë në gjumë?

Mund të jetë jashtëzakonisht e lezetshme kur foshnjat buzëqeshin në gjumë – por a është një buzëqeshje e vërtetë, apo thjesht një...

Mos i qëroni kurrë mollët, këto janë përfitimet shëndetësore që merrni prej lëkurës së tyre

Një mollë është një nga frutat më të shijshme dhe është vërtetuar shkencërisht se lëvorja e saj përmban më shumë vitamina. Për...

Si ke mundur? – Reagimi i shpejtë i poetit të madh shqiptar, Esat Mekuli, ndaj akademikut serb, Ivo Andriq

Sapo u zbulua qëllimi (elaboarati) fashist i Akademikut serb, Ivo Andriq, kundër kombit shqiptar, pasoj një paknaqësi, frikë, urrejtje dhe zhgënjim në...