Dhe se si e mbajnë shkopin është një hit i vërtetë

Në rrjete shoqërore po qarkullojnë shumë video qesharake me kafshë shtëpiake në rolet kryesore.

Jemi mësuar tashmë që të klikojmë në video-xhirimet e maceve të cilat bëjnë diçka në një mënyrë të çuditshme, bëjnë gjëra të çuditshme apo së paku kopjojnë në mënyrë të çuditshme aktivitetet e njerëzve.

Por kjo mace – dëshiron ta kapë vetë, transmeton Telegrafi.

Mënyra se si e mban shkopin është një hit i vërtetë.

Dhe vërtet, nuk e kemi të qartë se çfarë dëshironte të bënte, pra nëse ju keni ndonjë ide, na shkruani në komentet tuaja.

/Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here