6.1 C
Pristina
Thursday, October 21, 2021
Home KAFSHËT Retriever i artë u takua me kotelen e familjes, skena është shumë...

Retriever i artë u takua me kotelen e familjes, skena është shumë e ëmbël

Katie Squibb nga Idaho ndau në TikTok një fotografi të retrieverit të mrekullueshëm të artë, Joey duke takuar një kotele familjare për herë të parë.

Video tregon Joey të lumtur duke kërcyer dhe duke tundur bishtin e tij rreth një koteleje të ulur në qilim, pastaj i afrohet atij në mënyrë të pasigurt dhe arrin dorën e tij, sikur ta ftonte të luante së bashku.

Regjistrimi u bë hit në një kohë të shkurtër dhe mblodhi më shumë se 12 milionë shikime.

“Golden Retrievers janë kaq të butë dhe të gjallë”, shkroi komentatori.

“Qeni është një ekstrovert, por macja nuk duket e interesuar”, bëri shaka një përdorues tjetër. /portali.info/

https://v16-web.tiktok.com/video/tos/useast2a/tos-useast2a-pve-0068/bc2ffe6b109140ccba082a8c212f27f7/?a=1988&br=3442&bt=1721&cd=0%7C0%7C1&ch=0&cr=0&cs=0&cv=1&dr=0&ds=3&er=&expire=1628992693&ft=Q9BExE3W_4ka&l=20210814195726010189073097494C28C7&lr=tiktok_m&mime_type=video_mp4&net=0&pl=0&policy=3&qs=0&rc=M2w2eGk6Zmc5NzMzNzczM0ApZ2VmOGQ7PGU6N2g8NGg3Z2c0bS5tcjRfbjVgLS1kMTZzc2NjNi0tYDMtMzA2LTJgMy06Yw%3D%3D&signature=c27a3bd7653711be9781417314af774e&tk=0&vl=&vr=

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Zbulohet kisha 1.600 vjeçare në qytetin e lashtë Oriene të Turqisë

Zbulohet kisha 1.600 vjeçare në qytetin e lashtë Oriene të Turqisë “Ne zbuluam se toka e kishës përbëhet nga...

Teknologjia e parë në botë, ari do të nxirret nga telefonat e vjetër

Ari dhe metalet e çmuara do të nxirren nga telefonat dhe laptopët e vjetër. “Mint Royal” planifikon të prezantojë...

Këshilla nga psikologët e Harvardit për të rritur fëmijë të mbarë

Kohët kanë ndryshuar shumë dhe me kohë të reja vijnë zakone të reja, grupe sjelljesh dhe qëndrimesh që duken shumë të ndryshme...

Kush ishte kroati që diktoi shqipen në 1920-ën në mes të Beogradit

Fillimi i interesimit për mësimin e gjuhës shqipe në Serbi, e ka zanafillën më 1905, kur Universiteti i Beogradit, që atë vit...

Recent Comments