6.1 C
Pristina
Tuesday, July 27, 2021
Home VIDEO Gjeti një zbrazëtirë pa vetura, piloti adoleshent bën uljen emergjente të aeroplanit...

Gjeti një zbrazëtirë pa vetura, piloti adoleshent bën uljen emergjente të aeroplanit në një urë (VIDEO)

Një hetim është duke u zhvilluar pasi një aeroplan i vogël bëri një ulje emergjente në një urë në Ocean City, New Jersey të hënën pasdite.

Sipas mediave të huaja, incidenti u raportua për herë të parë rreth orës 12:38 të mbrëmjes.

Landon Lucas, një 18-vjeçar duke fluturuar për Paramount Air Service, njoftoi se aeroplani i tij filloi të përjetonte probleme të motorit ndërsa ai po fluturonte pranë Steel Pier në Atlantic City, thanë zyrtarët.

Ai lëshoi banderolën e tij në oqean dhe po përpiqej të mbërrinte në Aeroportin Komunal të Oqeanit të Qytetit kur vuri re një hendek në trafik.

Për fat të mirë, Lucas ateroi me aeroplanin pa ndonjë dëmtim të fluturakes dhe pa lëndime të tij ose të ndonjë shoferi, thanë zyrtarët.

Drejtuesit e automjeteve dhe kalimtarët e rastit bënin fotografi në pamjen e pazakontë. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Shumica e informacionit të rremë mbi vaksinat vjen nga vetëm 12 njerëz në rrjete sociale, zbulon studimi

Shumica dërrmuese e teorive të dezinformimit dhe konspiracionit anti-vaksinë Covid-19 e kanë origjinën nga vetëm 12 persona, gjeti një raport nga Qendra...

Çfarë ishte tregu reciprok në Shqipërinë e viteve ’40-’50?

Në vitin 1948, pas ndërprerjes së furnizimit me triska të fshatarësisë, filloi zbatimi i një sistemi të ri grumbullimi dhe furnizimi për...

Shqipëria dhe ‘eksperimenti’ me bananet e Somalisë në 1940! Historia e një koncesioni të pazakontë

Nga Kreshnik KUÇAJ/SCAN Kompania e monopolit të bananeve (Regia azienda monopolio banane (RAMB), ishet një kompani shtetërore italiane aktive...

Studimi më i ri / Ja sa zgjasin antitrupat kundër Covid19 në trupin tonë

Antitrupat e zhvilluar kundër Covid rezistojnë për një kohë të gjatë në të shëruar: konfirmimi vjen edhe një herë nga Vo ‘Euganeo,...

Recent Comments