6.1 C
Pristina
Sunday, June 20, 2021
Home Uncategorized Të notosh në qiell, pishinat më të jashtëzakonshme në botë

Të notosh në qiell, pishinat më të jashtëzakonshme në botë

Nga Italia në Hong Kong, këto janë disa nga pishinat më të jashtëzakonshme në botë.

Pishinat “qiellore” me pamje nga Qqeani Indian ose në katin e 29 të një hoteli luksoz, ofrojnë adrenalinë dhe një eksperiencë krejtësisht unike.

– Pishina lidh dy prej qiellgërvishtësve më të rinj në Londër, të vendosur në lagjen “Nine Elms”.
Bali, pishina luksoze 152 metra mbi Oqeanin Indian
Të notosh në “qiell” në Hawaii
Itali, pishina në Alpin Panorama Hotel Hubertus

Reklamë

Pishina luksoze ndodhet në Dubai në InterContinental Festival City Hotel
Pishina ndodhet në Market Square Tower në Hjuston, Teksas
Pishina ndodhet në katin e 29-të të Hotel Indigo, Wan Chai, në Hong Kong

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Çfarë ndodh me ushqimin që sekuestrohet në aeroport?

Pas një udhëtimi të bukur ku kemi mbledhur shumë sende dhe ushqime që duam t’i sjellim përsëri në shtëpi, mund të përballemi...

Çfarë ndodh nëse fotokopjoni një pasqyrë?

Në video tregohet se pas futjes në skanim të pasqyrës, printeri e lëshon pasqyrën të vendosur në një letër të formatit A4,...

Si u vodh Kupa e Botës në vitin 1983, në Brazil?

Në vitin 1970, ekipi brazilian fitoi kupën për herë të tretë, duke u lejuar për ta mbajtur përgjithmonë kupën origjinale prej ari,...

Si u dënua legjenda Ahmet Golemi me 5 vite burg pse festoi fitoren e Muhamed Ali

Ahmet Golemi, një nga pionierët dhe emrat të shquar të boksit shqiptar që u nda një muaj më parë në moshën 85-vjeçare.

Recent Comments