6.1 C
Pristina
Saturday, February 27, 2021
Home KAFSHËT Macja ‘’portiere’’ është gati për rifillimin e sezonit futbollistik (Video)

Macja ‘’portiere’’ është gati për rifillimin e sezonit futbollistik (Video)

Macet shtëpiake dinë të jenë shumë energjike, veçanarisht në rast se pronarët e tyre i’u përshtaten në lojrat që ato i dojnë. /InforCulture.info

Në videon e postuar më poshtë është paraqitur një mace shtëpiake e cila pret me shumë efikasitet ‘goditjet me top’  para portës së improvizuar. Ajo është vendosur pra portës dhe pronari e gjuan një top të vogël në drejtim të saj. Të gjitha goditjet drejt portës ajo i pret dhe nuk lë asnjë të kalojë në portë.

Macet njihen si kafshë shtëpiake të cilat i pelqejnë shumë lojrat të tilla, andaj kjo video mund të jetë një ide e mirë për të gjithë ata që mbajnë mace në shtëpitë e tyre. Kjo lojë do të ishte shumë atraktive edhe për ju por edhe për macen tuaj.

Video postuar në kanalin Youtube nga: /walter santi /InforCulture.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Shenjat që tregojnë se po i lani flokët më shpesh seç duhet

Megjithëse mund të duket se larja e flokëve tuaj ditë pas dite, e ndihmon flokun të mbetet i pastër dhe i shëndetshëm,...

Video mahnitëse! Shikoni lidhjen e veçantë që kanë këto dhelpra me këtë grua

Gjithmonë është thënë se dhelprat janë dinake, por siç duket, ato dikan të duan gjithashtu, raporton “TheSun”, transmeton lajmi.net.

Shkrimtarja amerikane:Do të doja shumë të isha një shqiptare e Malësisë

Ekspedita e Rose Wilder Lane, një shkrimtareje amerikane e cila në vitet e 20-ta vendos së bashku me ekipin e saj të...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

ëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të përgatitur diçka të...

Recent Comments