6.1 C
Pristina
Monday, March 27, 2023
Home Payday Loans

Payday Loans

Most Read

Cili është gabimi që bëjnë agjëruesit iftar dhe syfyr?

Tregon nutricionisti Agron Rexhepi Doktor Agron Rexhepi, i cili me profesion është nutricionist i ftuar në emisionin “Libero”, ka...

NASA: Pse Hëna po largohet dalëngadalë nga Toka?

Në një zbulim të rrallë, shkencëtarët kanë zbuluar se Hëna po largohet dalëngadalë nga Toka. Hëna është i vetmi satelit natyror që...

Pashallëqet shqiptare, dividi dhe kama e shkruesit të Ali Pashë Tepelenës

Pashallëqet shqiptare, dividi dhe kama e shkruesit të Ali Pashë Tepelenës - Nga Dorian Koçi Në mjediset e Muzeut...

Po shkatërrohet pllaka “Dardanus” qëllimisht? Arkeologët shqiptarë përplasen me ata maqedonas

Një gurë varri në të cilën shkruante emri “Dardanus”, njëri prej fëmijëve të Epikratit, po trazon ndjenjat e shqiptarëve të Maqedonisë së...