Ora inteligjente e Google do të mbërrijë më 6 tetor dhe traileri zyrtar i publikuar zbulon pamjen e saj nga të gjitha këndet dhe në të gjitha ngjyrat në të cilat do të jetë e disponueshme.

Pas këtij klipi, i vetmi mister është madhësia e buzës së rrumbullakët.

Dizajni është mjaft unik dhe tërheqës, por kufiri i madh (bezel) mund ta prishë atë ndjeshëm.

https://youtube.com/watch?v=_p7v1PTABSU%3Ffeature%3Doembed

Sa i përket byzylykut, ai duket modern por është i “frymëzuar” nga dizajni i Apple.

Spekulohet se Pixel Watch do të kushtojë midis 250 dhe 350 euro me lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth, ose rreth 400 dollarë me funksionalitetin LTE.

Prezantimi i orës inteligjente është planifikuar për më 6 tetor. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here