6.1 C
Pristina
Monday, May 16, 2022
Home KURIOZITETE Del në shitje shtëpia më e izoluar në botë, ky është çmimi

Del në shitje shtëpia më e izoluar në botë, ky është çmimi

Një shtëpi në SHBA, që konsiderohet si më e izoluara në botë, pasi ndodhet në një ishull të shkretuar, ka dalë në shitje për rreth 300 000 euro.

Kjo shtëpi, e ndërtuar në vitin 2009, ndodhet në Gjirin Wohoa, në Maine, dhe ka një pamje fantastike nga Oqeani Atlantik.

Banesa ka vetëm një dhomë gjumi dhe asnjë fqinj pranë, kështu që është perfekte për ata njerëz që janë në kërkim të një vendi të qetë për të jetuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Turma që iu fut valles deri në vdekje: Murtaja e kërcimit që tronditi Strasburgun

Në vitin 1518, një “'murtajë kërcimi" bëri që banorët e qytetit francez Strasburg, që thuhet se kërcenin në mënyrë të pakontrolluar për...

Nga e hëna në të diele, mësoni oraret më të mira për të postuar në Instagram

Mediat sociale vërshojnë jetën tonë! Patjetër që për të hyrë në procesin e leximit të këtij artikulli, ju keni llogarinë tuaj personale...

Ilaçi që zhduk zbokthin

I keni provuar të gjitha medikamente kundër zbokthit dhe nuk keni gjetur shërim? Nëse jeni mërzitur nga ky problem...

Nëse bojleri juaj bën këtë zhurmë, hiqeni menjëherë nga priza

Në rast shpërthimi, bojleri mund të shkaktojë dëme të mëdha materiale apo edhe të marrë jetë. Sipas ekspertëve, bojleri mund të shpërthejë...

Recent Comments