6.1 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022
Home KAFSHËT Reagimi epik i maçokut kur pa pronaren e tij me një filtër...

Reagimi epik i maçokut kur pa pronaren e tij me një filtër maceje

Ky është momenti qesharak kur një maçok mbeti sy hapur pasi nuk mund ta besonte atë që shihte kur pronarja e tij përdori një filtër me fytyrë maceje.

Maçoku Pixel u kap në kamerë kur pronarja e tij Anne, nga Ontario, Kanada, filloi të filmonte veten me një filtër mace TikTok mbi fytyrën e saj.

Videoja ka mbledhur më shumë se 8.3 milionë shikime që kur Anne e postoi videon më 26 mars.

Pamjet tregojnë maçokun si duket të tronditur që shikon në ekran, që gjithashtu tregon fytyrën e pronares të shndërruar në një mace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Vlerat e rralla të dardhave shqiptare, zbulojini këtu

Dardhat shqiptare kultivohen gjerësisht gati në të gjithë vendin. Sipas AgroWeb.org, Përmeti, Pogradeci, Dibra, Korça, Vlora, Lushnja, Fieri, jo...

Mesazhet e lashta të Ilirëve(Video)

Historia e tyre eshte sa enigmatike aq edhe e pastudiuar siç duhet. A mundet nje varreze te percjelle mesazhe nga lashtesia ?...

Shenjat që tregojnë se fryrja e barkut nuk është normale

Fryrja e barkut është krejtësisht normale dhe e përkohshme kur shfaqet para menstruacioneve ose pas ngrënies...

Misteri i arit shqiptar…(Video)

Sa ar ka dale nga fabrika e Rubikut gjate periudhes se komunizmit ? Perse ky proces qendronte i fshehte dhe ku shkonte...

Recent Comments