6.1 C
Pristina
Tuesday, May 17, 2022
Home KURIOZITETE A mund ta dalloni unazën në fotografi?

A mund ta dalloni unazën në fotografi?

Ndonjëherë, gjëja që po kërkojmë është para nesh, por në një farë mënyre ne ende nuk arrijmë ta shohim atë.

Kjo mund të ndodh nëse ajo që jemi duke e kërkuar arrin të përzihet me mjedisin.

A mund ta dalloni se ku fshihet unaza në këtë fotografi?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Tesla është gati për të marrë para nga kamionët e saj, por ata nuk ekzistojnë ende

Pesë vite pas lajmërimit, Tesla ka hapur rezervimet për kamionët elektrikë Semi, të cilët janë programuar për t’u prodhuar në vitin 2023....

Befasues, i fundit vizatim i Mikelanxhelos!

"CHRISTIE'S" Një vizatim i mahnitshëm, me dorën e Mikelanxhelos (1475-1564) është gjithashtu, i fundit që ka mbetur ende pronësi...

Kulla që bien, kulla që ngrihen

Nga: Ndue Dedaj Një nga humbjet e pak thyeshme të këtyre tridhjetë viteve, kanë qenë kullat e gurta autentike...

Ndërhyrje të paligjshme gjatë konservimit dhe restaurimit të Patriarkanës së Pejës (2006-2008)

Nga Jahja Drancolli Ndërhyrje të paligjshme gjatë konservimit dhe restaurimit të Patriarkanës së Pejës (2006-2008): Ndërhyrja në fasadën e...

Recent Comments