6.1 C
Pristina
Tuesday, January 25, 2022
Home VIDEO E frikshme! Kjo është video më e shikuar në YouTube gjatë vitit...

E frikshme! Kjo është video më e shikuar në YouTube gjatë vitit 2021 (Video)

Jeni kuriozë të dini se cila video është më e shikuara në YouTube në vitin 2021? Mund të duket e pabesueshme, por videoja më e shikuar në YouTube që u postua në vitin 2021 vjen nga ylli i njohur amerikan i rrjeteve sociale, Mr Beast.

Quhet “I Spent 50 Hours Buried Alive”, (Kalova 50 orë i várrósur gjallë)” dhe është postuar më 27 mars 2021. Siç sugjeron titulli, blogeri i lindur në Kansan u varros nën tokë për të zbuluar se si do të ishte vërtet të varroseshit të gjallë.

Ai u shtri në një arkivol i cili ishte i mbuluar me dhè për 50 orë, që është pak më shumë se dy ditë të tëra, me vetëm një kamerë, ujë dhe një walkie-talkie, në mënyrë që të mund të kontaktonte me miqtë e tij që e ruanin nga lart. Videoja ka mbi 153 milionë klikime dhe ky numër po rritet çdo ditë e më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Do habiteni/Receta që mban zemrën e shëndetshme

Limoni dhe hudhra përdoren zakonisht për të marinuar mishin ose për t’i shtuar më shumë shije sallatës. Por duket...

Nën këmbët tona, shkencëtarët zbulojnë shenja të një strukture të fshehur brenda bërthamës së Tokës

Shkencëtarë kanë zbuluar shenja të një strukture të fshehur brenda bërthamës së Tokës. Duke folur për këtë zbulim ata janë shprehur se...

“Gjuha shqipe është më e vjetër se greqishtja dhe latinishtja”

Në librin “Etnologjia e Shqiptarëve” , Kristo Frashëri na e paraqet zbërthimin që Sami Frashëri i kishte bërë...

Darka e Lamës!

Siç dihet nga e kaluara jonë e lashtë ndër vite, shqiptarët kanë trashëguar doke dhe tradita të sakrifikimit, përkujtimit, gëzimit dhe falenderimit.

Recent Comments