6.1 C
Pristina
Friday, March 5, 2021
Home KURIOZITETE Shikoni çfarë ndodh nëse e largoni borën me zjarr(Video)

Shikoni çfarë ndodh nëse e largoni borën me zjarr(Video)

Dikush vendosi që ta largojë borën me zjarr – dhe ky është rezultati.

’History’’ është destinacioni kryesor amerikan i cili transmetohet në mediet e huaja për të vlerësuar me çmime të ndryshme seritë origjinale të Specialiteteve që lidhin shikuesit apo publikun me njohuritë në mënyrë informative dhe zbavitëse në të gjitha mënyrat e mundshme.

Ndërkaq në një nga edicionet u pa se si dikush ka vendosur të largojë borën me anë të zjarrit, sigurisht që kjo nuk është parë ndonjëherë më parë, transmeton Lajmi.net.

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Vendi i parë në Evropë që lejon hyrjen e pasagjerëve të pavaksinuar

Numri i rasteve të regjistruara rishtas është krejt i vogël, dhe njerëzit e vaksinuar, si dhe ata që janë rikuperuar nga koronavirusi...

Historia e një greku që u vra për Shqipërinë(Video)

Histori e jashtzakonshme e një njeriu që dha jetën për Shqipërinë,ësht ajo e Lefter Talos nga zona  Vurgut që i përkiste minoritetit...

Ishulli grek pa Covid-19, të gjithë banorët të vaksinuar

Vendi i parë pa Covid-19 në Evropë është ishulli Kastelorizo në Greqi, ku të gjithë banorët janë vaksinuar.Një...

Pse Cezari tha frazën e njohur: “Erdha, pashë, fitova”?

Pse i konsideroi banorët e Britanisë, “hordhi barbarësh që shkëmbejnë gratë dhe torturojnë pulat”.Fraza e famshme e Jul Cezarit përmbledh fitoren e...

Recent Comments